O firmie

Nasza firma działa od 2000 roku i od samego początku postawiliśmy na ścisłą specjalizację: marketing w wyszukiwarkach internetowych.

Razem z ewoluującą wyszukiwarką Google, rozwijaliśmy się i my. Na początku zajmowaliśmy się tylko pozycjonowaniem stron internetowych. Gdy Google wprowadziło linki sponsorowane, również i my postanowiliśmy zmierzyć się z tematem. Kolejnym krokiem były Mapy Google i tak oto możemy śmiało powiedzieć, że świadczymy kompleksowe usługi w zakresie promocji w wyszukiwarce Google.

Na przestrzeni kilkunastu lat pracy zdobyliśmy nieocenione doświadczenie, odnieśliśmy wiele sukcesów i pomogliśmy setkom naszych Klientów w promocji ich firm. Jesteśmy dumni, że dzięki naszej pracy pomagamy zwiększać Państwa sprzedaż i przyczyniamy się do powodzenia. Obecnie posiadamy blisko 500 Klientów, którzy korzystają z pozycjonowania, linków sponsorowanych lub Map Google. Na portalu rzetelna Firma znajda Państwo opinie naszych Klientów o nas i naszej pracy.

Zarówno przy prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych jak i innych usługach proponujemy najlepsze rozwiązania, stale poszerzamy naszą wiedzę i podążamy za nowościami. Wszystko po to by nasze działania były na najwyższym poziomie, nasi Klienci zadowoleni z naszej pracy, a oferta odpowiadała na Państwa potrzeby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aktualnymi promocjami oraz zapraszamy do lektury naszego bloga. Czekamy na Państwa pytania!

Zapraszamy na naszego BLOGA
  • Zadzwoń 71 340 94 05
google adwords  rzetelna firma
Cele kampanii Badanie skutecznosci kampanii